Hybryda i krycie po jednej warstwie? {Semilac - 088 Blue Ink}

Zapraszam na wpis: Piękne brwi! Co zrobić jeśli Twoim daleko do ideału?
ZOBACZ

Kocham hybrydy! Jeśli jeszcze nie miałaś okazji ich używać, musisz koniecznie spróbować. Niedawno pokazywałam piękny odcień ciemnego fioletu (Semilac Black Purple), który idealnie wpisuje się w jesienny klimat, a dzisiaj coś całkiem innego - 088 Blue Ink. Miałam go pokazać za jakiś czas, ale nie mogłam się powstrzymać, by już teraz coś Ci o nim napisać. Co mnie w nim tak zachwyciło? 

Hybryda i krycie po jednej warstwie? {Semilac - 088 Blue Ink}

Pewnie pamiętasz mój wpis Niebiesko mi, w którym pisałam, że nie przepadam za tym kolorem, zarówno na paznokciach, jak i w makijażu. Co ciekawe Blue Ink jest drugim niebieskim lakierem Semilaca, który używam.... i po raz kolejny mi się podoba! Widać po prostu wcześniej nie trafiłam w odcień, który wpasowałby się w mój gust. 


APLIKACJA

Ciemne kolory mają to do siebie, że ciężej je precyzyjnie nałożyć. Do tego mam wrażenie, że większość z nich jest też po prostu gęstsza, co nie co utrudnia równomierne rozłożenie koloru. Pod tym względem Semilac Blue Ink mnie zachwycił - nakłada się głaciutko, lekko, bez żadnego kłopotu. O ile przy Black Purple się trochę namęczyłam, tak tym razem poszło bardzo szybko.  Mogłabym nawet stwierdzić, że poszło mi łatwiej niż z Frappe.

Lakier hybrydowy - Semilac Blue Ink 088

 

KOLOR

O ile Semilike po prostu dostałam, to  na Blue Ink zdecydowałam się sama. Uwielbiam siebie ubraną w granat więc doszłam do wniosku, że będzie idealnie pasował do większości mojej garderoby. Na próbniku prezentował się bardzo ładnie - taki stonowany ciemny granat. Jak jest w rzeczywistości? 
Wyobraź sobie, że po położeniu pierwszej warstwy kolor mnie tak zachwycił, że o drugiej nawet nie pomyślałam! Kolor to soczysty niebieski - czysty szafir. Podejrzewam, że druga warstwa sporo go przyciemni i upodobni do wzornika, ale musiałam Ci pokazać jak prezentuje się, gdy nałożysz tylko jedną. Na krótkich paznokciach w ogóle nie widać prześwitów. Dopiero, gdy trochę urosły to pod światło widać, że krycie nie jest stuprocentowe, ale w cieniu wygląda rewelacyjnie. Zresztą zobacz sama.

Lakier hybrydowy - Semilac Blue Ink 088 - jedna warstwa

TRWAŁOŚĆ

Na temat trwałości chyba nie ma co się rozpisywać. Hybrydy biją na głowę zwykłe lakiery - w końcu nie muszę na nic uważać, bo zmywanie, sprzątanie, a nawet szorowanie im nie straszne.

Nazwa: Semilac 088 Blue Ink
Pojemność: 7ml
Cena: 29zł
Dostępny: semilac.pl
Trwałość: ok. 2 tyg.

Jak podoba Ci się ten odcień? Ja jestem zachwycona, ale na pewno sprawdzę jaki efekt będzie przy kolejnej warstwie!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem wdzięczna za każdy pozostawiony komentarz - to niezwykle motywuje do dalszego pisania!