Reklama

Pasje Karoliny to kobiecy blog lifestylowy ...  Znajdziesz tu garść moich przemyśleń, troszkę recenzji moich ulubionych kosmetyków, odrobinę mody.  Piszę też o nietypowych, urodowych zastosowaniach popularnych i tanich produktów niekosmetycznych. Jest prosto, bo lubię proste rozwiązania. Ale nie jest nudno, bo świat nie jest czarno-biały. Wszystko z perspektywy mamy trójki chłopców. 

Do każdej współpracy podchodzę rzetelnie i staram się z niej wywiązać jak najlepiej się da - tak, żeby każda ze stron była zadowolona (reklamodawca, ja oraz moi czytelnicy). Być może poetki ze mnie nie będzie, ale moi czytelnicy cenią sobie we mnie to, że jestem naturalna i szczera.

Kto mnie odwiedza?

Obecnie odwiedza mnie ponad 33 tysiące unikatowych użytkowników (na dzień 30.10.2016). Czytelnikami mojego bloga są w ogromnej większości kobiety, choć czasem pojawia się męski przedstawiciel (wg ankiety z września 2014r).


Możliwe formy współpracy:

  • wpis sponsorowany
  • baner reklamowy
  • konkurs
  • recenzje produktów
  • i inne...
Jestem otwarta na inne propozycje i niestandardowe formy reklamy. Nie współpracuję barterowo.

Współpracowałam między innymi z:


http://www.pasjekaroliny.pl/search?q=somersby

http://www.pasjekaroliny.pl/2014/03/pizza-domowa-w-pizzerii-czy-na-wynos.html

http://www.pasjekaroliny.pl/search?q=avon

http://www.pasjekaroliny.pl/2014/11/fashion-meets-interiors.html

 
http://kolagen-ntc.pl/zew_uslugi/img/ntc-logo-small-200x110px.png

 

Kontakt

W sprawie współpracy proszę pisać na: pasjekaroliny@wp.pl 
Zazwyczaj odpisuję w ten sam dzień. Jeśli odpowiedź w ciągu 3 dni nie dojdzie, proszę wyślij ponownie wiadomość - być może mi umknęła.